Tıbbi Cihaz Bakım Onarım Tamir

Tıbbi Cihaz Bakım Onarım Tamir

Tıbbi Cihaz Bakım Onarım Tamir

Günümüzde üretilen tıbbi cihaz sistemlerinin gerek güvenilirlik, gerek hassasiyet gerekse performanslarındaki artış sahip oldukları elektronik ve mekanik yapının karmaşıklığından ve gelişmişliğinden kaynaklanmaktadır.

Hemen hemen bütün cihazlarda kullanılmaya çalışılan mikro işlemci teknolojinin anlaşılması ve bu tür elemanlar içeren sistemlerin bakım ve onarımı artık başlı başına bir uzmanlık dalı haline gelmiştir ve bu alanda özel eğitim görmüş uzmanlar tarafından özel teçhizatlarla yapılabilmektedir. Gerçekleştirilen bakım-onarım ve kalibrasyon işlemleri sayesinde hem çıktıların kalitesi artmakta hem de cihaz sistemlerinin kullanım ömrü uzamaktadır

Candan Biyomedikal müşterileriyle en etkili teknik iletişimi sağlamak ve onların tıbbi cihaz bakım ve tamiri  konusundaki teknik destek beklentilerini en kaliteli ve güvenilir şekilde karşılayabilmek amacıyla uzman teknik personeliyle ve özel teçhizatıyla her zaman hizmetinizdedir.

Candan Biyomedikal  olarak tüm hastane sistemleri için süreli bakım-onarım anlaşmaları yapmaktayız. Bakım-onarım anlaşmaları size özel olarak parça dahil / parça hariç olabilir.

Arıza bildiriminizi takip eden süreçte yetkiili mühendislerimiz en geç bir saat içerisinde sizinle temasa geçecektir.

Her türlü elektronik kart üzerinde oluşabilecek hata ve arızaların tespiti, ileri teknolojili güncel yöntemlerle mühendislerimiz tarafından onarımlarını yapmaktayız.

Tıbbi cihaz bakım

Tıbbi cihaz tamir 

Medikal cihaz tamir